Rodinné lyžování s programem na Kaprunu

 

Tradice 10 let akcí se Skicamp.cz

Sherpa Ski School a Skicamp.cz vás zvou na tradiční akci, kterou jsme znovu zařadili do naší nabídky jarního lyžování pro všechny, především rodiče, kteří si chtějí zalyžovat, zatímco děti se budou dále zdokonalovat s našimi osvědčenými instruktory Sherpaski. Večerní relax pro Vás je jistotou, protože pro děti máme také večerní program v podobě her s instruktory.

KDE:

Rakousko, ledovec Kitzsteinhorn - jistota nejlepšího sněhu (žádná kaše), příjemné teploty, sluníčko, skvělé apreski, výjmečná kuchyně (Alpincetrum).

KDY:

18.-22.4.2018

 

Co vás rodiče čeká? Rozhodně vytoužené lyžování "s dětmi, bez dětí", super sníh, sluníčko, pohoda a relax. Nebo zdokonalení.

Rodiče si mohou v klidu zalyžovat s lektory Skicamp.cz v dopoledních hodinách. Vylepšíte si svůj jízdní projev, natočíme vás na video, uděláme videorozbor, případně vybereme materiál nebo jen poradíme. (Výuka je nepovinná, ale pro ty, kdo zkusí návyková. A to díky naší dlouholeté praxi s výukou prožitkového lyžování na základě poznatků přirozených pohybů lidského těla a biomechaniky). Ať už po výuce dospělých nebo bez ní,  večer můžete v klidu relaxovat - o děti bude postaráno. Skupinová lyžařská kultura je povolena a vítána :)

 

Celodenní program pro vaše děti: výuka na svahu, rozdělení dle dovedností, večerní program na penzionu.

Zajístí osvědčení a zkušení instruktoři Sherpaski. Celodenní výuka na svahu na ledovci. Polední pauza. Odpolední a večerní program na penzionu.

 

 

 

 

Ubytování: parádní pokoje i apartmány v srdci městečka Kaprun, přímo pod ledovcem.

Český penzion přímo uprostřed centra městečka Kaprun, přímo pod ledovcem. Ubytování v příjemných apartmánech a dvoulůžkových pokojích s přístýlkami. S možností vlastního vaření nebo zajištění polopenze. Vše je na idividuální domluvě. Více informací na webu penzionu Baránek.

 

 

 

Cena: zaváděcí sleva z 230 E na 170 E za výuku s celodenním programem pro děti.

Ceny ubytování v apartmánech pro 3-5 osob od 92 E /noc, plus úklidové poplatky.

Cena ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky od 52 E / noc, plus úklidové poplatky.

Ceny skipasů 3 dny: dospělý 129 E, dítě 64 E. Skipas 3,5 dne: dospělý 153 E, dítě 76 E.  (na výběr). Děti do 6ti let skipas zdarma.

Cena celodenní výuky a večerního programu pro děti 170 E / 3 dny.

Cena dopoledního "zlepšování stylu" pro dospělé a náctileté, včetně večerního videorozboru 40 E / dopoledne.

Ceny dle ceníku Kitzsteinhorn a Penzion Baranek.

 

 

S kalkulací si nelámejte hlavu, pošlete nám email s požadavkem typu pokoje a počtem osob (+ rok narození dětí) a my vám kalkulaci zpracujeme. Stejně tak od nás dostanete půdorysné nákresy pokojů a rozpis na cestu.

 


Rezervační termín: neváhejte, kapacity se plní!

První rezervační termín do 10.2.2018, zaplacenou polovinou částky, je brána jako případné storno, doplatek 5.3.2018

Druhý rezervační termín do 28.2.2018, zaplacenou polovinou částky, je brána jako případné storno, doplatek 5.3.2018, zde již negarantujeme výběr všech pokojů.

Třetí rezervační termín do 5.3.2018, zaplacenou celou částkou pobytu.

Kalkulace pobytů vám budou zaslány na základě ceníku penzionu Baránek. Spolu s připočtením požadovaného typu výuky lyžování (děti + večerní program / nebo dopolední akademie pro dospělé a pokročilé děti).

 

Kontaktujte nás na info@skicamp.cz  nebo sherpaski@sherpaski.cz

(do předmětu "Kaprun Duben 2018").

 

Těší se na vás tým instruktorů Sherapski a lektorů Sherpas Ski Teamu a Skicamp.cz

 

 

Jedná se o prožitkové lyžování (výukovou akci).

Na akci vás srdečně zveme společně se Skicamp.cz a Pension Baranek Kaprun.

 

 

 « Zpět


Naposled upraveno 22.1.2018 18:10:16  uživatelem admin,

  -  

Stáhnout: pdf (tisk)  html (tisk)