Skvělá brigáda - instruktor Sherpaski

Výděláš si:

Loni jsme jako 1.lš v ČR začali nabízet našim instruktorům min. 150 kč / za hodinu. Letos nás určitě většina konkurence bude napodobovat, protože "nemají lidi". Ale ne jen peníze, dělají dobrou lyžařskou školu tím, čím je....

1 050,- Kč za den a více, dle typu výuky.

7 350,- Kč za týden a více, dle příplatků.

29 400,- Kč až 38 400,- Kč za měsíc,

reklamní "kecy" o min. 40 tis., za měsíc jsou přemrštěné a pochybuji, že někdo má sílu bouchat přes 266 hodin za měsíc, bez přestávky.

Přečti si však celý text, ať máš přehled, jak to chodí...

 


Zaplacený instruktor v Sherpaski, aneb skvělá bridáda...

Všichni aktuálně nejvíce řešíme poměr výkon / cena / čas.

 

 

Pokud chceš pracovat jako instruktor lyžování nebo snowboardingu a zjišťuješ podmínky a nejlepší plat, pak budeš asi řešit následující body:

1) Jsem student

a chci si přivydělat - Vánoční týden, víkendová výuka nebo rovnou celosezónní výuka.

2) Chci na hory? za dobrodružstvím, za zkušenostmi? Mám na to čas? Odvahu? Vím, kolik mě to bude stát? Řeším vzdálenost? Výdaje za ubytování, jídlo a další?

 

Narovinu, budu k vám upřímný jak to funguje doopravdy:


Zahraníčí:

Pryč jsou ty doby, co si instruktor dovezl z rakouska "jmění" za jednu sezónu. Dnes pokud se dotanete na 100 000,-, po odečtení všech nákladů s pojených s ubytováním, jídlem, cestou, často i nájemným za skříňku nebo dokonce za firemní komplet...pak budete opravdu rádi. V tu chvíli vám možná přijde dobré, porovnat si "peníze" viz. níže.

Pokud si někdo vozí velký obnos peněz ze zahraničí, pak do "sebe" také musel investovat hodně peněz do lyžařského vzdělání. Kdy se částky blíží min. 100 000 Kč a více. Tito borci už se samozřejmě ani moc vracet do ČR nechtějí, učí "venku" a v podstatě tam jsou napořád. Zahraniční trh se ale nasytil a nepůjde to takto do nekonečna. S přihlédnutím k tomu, že "ven" potřebujete krom jazyka, zkušenosti, delší praxi a vyšší licence. Pak můžete snít o větších penězích.  Málokdo z mladých instruktorů chce toto podstoupit a uvědomuje si to. Kdo tvrdí opak, lže.

 

Pokud chcete celosezónně na hory:

Nic vám v tom nebrání. Přijeďte si udělat akreditovaný kurz k nám a "na horách" se o vás porvou (protože námi vyškolení instruktoři mají potřebnou úroveň a znalosti. Hlavně náš kurz má dobré jméno za ty roky co jej pořádáme). Když budete dobří a budete-li mít zájem, rád zavolám osobně některému z mých kamarádů majitelů lyžařský škol "na horách" a doporučím vás. Ovšem budu velice rád, když zůstanete u nás a budete se chtít třeba dále vzdělávat a zdokonalovat po naší linii (začít můžete třeba telemarkem :).


Zkušenosti, dovednosti:

akreditovaným kurzem váš život instruktora začíná. Pokud si vyberete náš kurz, můžete z vašho výběru težit ve své praxi instruktora. Váháte-li nyní a otazníkem pro vás je naše nové příměstské středisko... Pak si zde dovolím s pokorou napsat, že jsem byl "na horách" 18 let. Na Pradědu, nejvyším kopci na Moravě - Moravském ledovci. Zkušeností a "dovedností z hor" vám tedy můžu (můžeme) předat opravdu hodně. A na tom nic nemění druh, sklon nebo délka sjezdovky, kde se zrovna nacházíme :) Jako jedna z mála lyžařských škol na Moravě a ČR vůbec, pořádáme již 11tým rokem pravidelně před- i po sezónní výjezdy na ledovce. Za výukou, za testováním i za zábavou .) Takže našim akreditovaným kurzem vaše vzdělávání nekonči. Školíme vás sami, máme vlastní akreditaci, potřebné znalosti a opravdu dlouholeté zkušenosti s pořádáním akreditovaného kurz IL, IS.

 

Zážitky:

Po letech a zkušenostech z horských středisek v Jeseníkách, chování lidí na horách, horské morálce,.... Pracovním režímu spjatým s ryzím kamarádstvím, bez kterého se v závěji neobejdete, posunujeme zážitky našim kurzistům i následně instruktorům.

Práce s námi je zábava. Akce námi pořádané mají styl. Výjezdy na zahraniční ledovce jsou třešničkou. Ať už se tam jedete něco naučit nebo dokonce učit v bundě Sherpaski naše klienty.


 

 

K práci v Sherpaski:

Pro studenty z Olomouce a okolí Olomouce jsme blíž, než si myslí. I pro ostatní máme super dojezdnost, a také variantu s ubytováním areálu Hotelu Hluboký dvůr.

 

Jako první v ČR jsme vždy zvedali  platy, právě proto, co chceme aby naši instruktoři učit uměli a předávali kvalitu dál.

Velice rádi Vás ohodnotíme za dobrý výkon na svahu a tím i reprezentaci naší školy.

 

 

150 Kč za hodinu není málo. U nás je to minimum, které nabízíme všem licencím, které "umí".

Celodenní bonusy, jsou čistě individuální a každý z našich instruktorů ví, kdy dostal fakt hodně peněz .) Jedno jestli s licencí CVLS, ČSLŠ, APUL, ACSI nebo jinou.

 


Pokud čteš ještě tyto řádky, pak právě rozkrývám naše "platové tabulky".

Výděláš si:...ideální stav :)

 

1 050,- Kč za den a více, dle typu výuky.

7 350,- Kč za týden a více, dle příplatků.

29 400,- Kč až 38 400,- Kč za měsíc,

reklamní "kecy" o 40 tis., za měsíc jsou přemrštěné a pochybuji, že někdo má sílu bouchat přes 266 hodin za měsíc.


Vánoční + víkendový instruktor si u nás vydělá:

26 250,- Kč a více.

Celosezónní instruktor:

66 150,- Kč až 106 240,- Kč

 

 

 

Tak neváhej a přihlaš se na našich stránkách

www.CHCIBYTINSTRUKTOR.cz

 

 

Pro více info mi volejte 604 681 100 nebo pište na sherpaski@sherpaski.cz nebo nás sledujte na FB.

 

Těším se na vás na kopci.

Petr Wagner

majitel a zakladatel Sherpaski, Skicamp.cz, Chcibytinstruktor.cz

 « Zpět


Naposled upraveno 1.11.2018 17:00:52  uživatelem admin,

  -  

Stáhnout: pdf (tisk)  html (tisk)