Přednáška profesionální záchranáře na našem akreditovaném kurzu pro instruktory zdarma

 

Nabízíme vám jedinečnou přednášku první pomoci ZDARMA.

 

Pro všechny držitele licence instruktora ski/snb.

 

Jde nám především o bezpečnost na svazích a ohleduplnost, celkové prevenci úrazů při tomto nádherném sportu. Nabízíme tedy tuto přednášku ZDARMA našim účastníkům instruktora lyžování a snowboardingu kurzu...

 

...a nejen jim...


...tato nabídka platí i pro naše stávající instruktory Sherpaski, nebo instruktory ze skiareálu Hlubočky či pedagogické pracovníky s platnou licencí IL/IS. Informace vám rádi pošleme do mailu, nestyďte se nás kontaktovat.

 

 

Kdo vám informace předá?

Náš dlouholetý kamarád Ivoš Koláček, bývalý instruktor Ski-maxu (odkud se známe) a stále aktivní jezdec na snb. V současnosti profesionální člen Zachranné služby Jihomoravského kraje.

 

 

Proč vám to bude říkat?

Protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat zrovna Vy základní dovednosti k první pomoci. Radu z praxe. Hrubá Voda i Hlubočky u Olomouce jsou areály, kde logicky není pobočka Horské služby. Za úrazy sem musí dojet "rychlá". A vy, jako instruktor, můžete být u úrazu první a pomoci, alespoň s tím, co zvládnete.

 

 

Jak tyto informace můžete využít zrovna vy?

Asi se shodneme na tom, že budete rádi, když je nevyužijete. Ale i tak se může na svahu stát kde co. A instruktor, jak říkám, je na kopci druhá nejvyhledávanější autorita, hned po Horské službě.

Horská služba zde není, budete tu v tu chvíli muset být Vy. Je dobré být připraven.  Je dobré mít alespoň základní znalosti. Mohou se vám hodit i v běžném životě. Třeba na silnicích...

 

 

Kolik vás naše přednáška bude stát?

Nic. Přednášku máte od nás zdarma. Je to náš bonus a naše přidaná hodnota akreditovaného kurzu pro instruktory, tedy pro vás. Být instruktorem lyžování nebo snb je o spoustě zodpovědností. A věřte, že pro vás máme cenné zkušenosti.

Ivošova nabídka se nedala odmítnout, protože je to profesionál celým svým srdcem. Člověk, kterého stojí za to potkat. To mi věřte.

 

 

A jak se na přednášku přihlásit?

Nejste-li doposud přihlášeni na náš akreditovaný kurz instruktora lyžování nebo snowboardingu, a máte o něj zájem, přihlaste se pomocí přihlášky.

Jsi-li instruktor Sherpaski, pak víš jak nás kontaktovat :)

Pokud jsi instruktor z jiného areálu (např. Hlubočky u Olomouce) neboj se nám napsat na email.

Vítání jsou i pedagogičtí pracovníci s platnou licencí.

Pojďmě dělat správné věci a správně!

 

Kdy se tato přednáška ZDARMA koná?

Sherpaski pořádá akreditovaný a prolongační kurz v termínu 12.-16.12., termín přednášky najdete v programu kurzu za nedlouho na www.CHCIBYTINSTRUKTOR.cz


(předpokádaný termín přednášky je 13.12. ve 20:00 hodin)


Budeme se na vás těšit na akreditovaném (prolongačním) kurzu v Hrubé Vodě.

Sherpa Ski Team.

 

 

 
« Zpět


Naposled upraveno 18.11.2018 19:46:05  uživatelem admin,

  -  

Stáhnout: pdf (tisk)  html (tisk)