Reference kurzů SherpaSki

Nechtěli jsme si nechat chválu jen pro sebe a tedy k 10tým narozeninám zde uvádíme zajímavý výčet milých přízpěvků našich kurzistů a poté instruktorů.

Ovšem velice nás také těší, že si náš kurz vybrali již "hotoví instruktoři" - držitelé licencí "D" a "C".

 

Náš dotaz byl:  Proč?

 

Bydlel jsem v Rýmařově. V okolí Pradědu je nejlepší dle referencí Sherpaski. Potvrdilo se mi to. Dnes díky Sherpaski jezdím na telemarku :)

Johny, instruktor

 

...

Hledal jsem práci na zimu. Kurz Sherpaski mne oslovil nejvíce. Práce u nich byla pro mne nejlepší zkušenost a příprava. Díky tomu jsem letošní zimu učil v Kitzbuhlu.

Miroslav, instruktor

 

...

Na kurzu Sherpaski jsem zjistil, že moje účast před rokem na kurzu "D" byly vyhozené peníze. Nedá se to absolutně srovnávat. Pojetím, náplní i obsahově. Moc děkuji.

Dan, instruktor

 

...

Licenci mám od Apulu. Jel jsem na kurz Sherpaski ze zvědavosti. Okouknout tu jejich metodiku. Je to jiné, v některých věcech i lepší než jsem čekal. Jsem za to rád. Petr ví o čem mluví! Děkuji.

Jirka, dlouholetý instruktor "C"

 

...

"Ty brďo", byl jsem nejlepší snb na kurzu Sherpaski, ale nenaučil jsem se na test, myslel jsem, že je to "dávačka". Dnes už vím, že mi to hodně pomohlo jít na "opravky".

Jirka, instruktor

 

...

Učím na střední škole. Čekal jsem, že tento kurz Sherpaski mne osloví. Ale naučil jsem se toho opravdu hodně, mám co předávat dětem dále. Super. Díky!

"Učitelskej", instruktor

 

"Děkuji, že jsi mě v roce 2007 vyhodil z kurzu, a že jsi mne o rok později na stejný kurz znovu vzal. Díky tomu jsem se dostal do Kanady a poté i na Nový Zéland. Posunulo mě to dál. Při heliboardignu jsem nikdy nezapřel mít na prkně nálepku Sherpaski :)".

Adam Šimoník, instruktor

...

« Zpět

Naposled upraveno 2.11.2014 08:39:47  uživatelem admin,

  -  

Stáhnout: pdf (tisk)  html (tisk) 


« Zpět